Štampuotų produktų gamyba

Lakštinės spyruoklės

Springs

Štampuotų lakštų detalių galima aptikti įvairiausiose konstrukcijose. Jos naudojamos ir kaip spyruoklės, ir kaip tvirtinimo detalės, ir kaip kontaktai, ir pagaliau kaip forminio metalo gaminiai. Šie produktai plačiai naudojami - pradedant jūsų elektros rozete, baigiant jūsų automobilio stabdžių detalėmis.

LESJOFORS gamina šiuos produktus - milijonus detalių kiekvieną darbo dieną! Štampuoti galima tiek su ypatingai parengtomis formavimo staklėmis, kurios pritaikytos konkrečiam klientui ir konkrečiam produktui, tiek mūsų asortimente turimomis standartinėmis formavimo staklėmis. Štampavimas vienareikšmiškai yra efektyviausias būdas sudėtingų formų lakštiniams produktams pasidaryti - procesas yra greitas, kokybiškas ir stabilus!

Visame pasaulyje kasdien naudojamos juostinės ir lakštinės medžiagos - tiek standartinis ir nerūdijantis spyruoklinis plienas, tiek metalai - parastieji, cinkuoti, alavuoti, grūdinti, taip pat bronza, žalvaris, varis, aliuminis ir t. t.!

Jei kilo papildomų klausimų dėl štampuotų produktų gamybos, skambinkite +371 63401840 arba apsilankykite mūsų LESJOFORS grupės internetinėje svetainėje leaf springs !

Diskinės spyruoklės

Disku atsperesDiskines spyruokles verta paminėti kaip ypatingus štampuotus produktus. Jos naudojamos plačiai visose pramonės srityse, paprastai ten, kur pasiekiama aukšta įtampa esant mažam atstumui - pradedant jūsų dviračio varžtų suveržimu, baigiant laivų variklių vožtuvais!

LESJOFORS tiekia standartizuotas diskines spyruokles tiesiai iš sandėlio, tačiau tai pat su malonumu dalyvaujama projektuose, kuriuose spyruokles reikia individualiai pritaikyti pagal išskirtinius kliento poreikius. Mūsų gamyklose kasdien štampuojama tūkstančiai įvairiausių medžiagų diskinių spyruoklių, dažnai iš jų taip pat surenkame klientui reikalingus rinkinius!

Jei kilo klausimų dėl diskinių spyruoklių gamybos, skambinkite +371 63401840 arba apsilankykite mūsų LESJOFORS grupės internetinėje svetainėje disc springs !

LESJOFORS technikos departamento inžinieriai sugeba modeliuoti sudėtingiausių formų štampus ir formavimo stakles, pasiūlyti geriausias medžiagas, rasti techninius sprendimus, padėdami klientams sutaupyti detalėms skirtas lėšas! Dažnai dirbdami su klientų projektais, sukuriame ilgaamžiškesnių produktų žymiai mažesnėmis sąnaudomis!

Bendradarbiaukime?

Lesjöfors has probably the widest, deapest and sharpest knowledge in spring design calculation.

The Complete Spring Supplier
© 2021 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.