Kontaktai

Lesjöfors
Telefonas: +371 257 841 00
El. paštas: info.lep@lesjoforsab.com

Adresas:
Dūņu street 4
Liepāja
LV-3401 
Latvija

LESJOFORS SPRINGS LV LSEZ SIA

Spyruoklės ir štampuoti gaminiai

Techniniai pardavimai
Uģis Segliņš
Tel.: +371 295 940 36
ugis.seglins@lesjoforsab.com

Jānis Vītols
Tel.: +371 297 939 86
janis.vitols@lesjoforsab.com 

Aldis Čauris
Tel.: +371 261 275 44
aldis.cauris@lesjoforsab.com

Užsakymai
Sintija Mickus
Tel.: +371 257 841 00
sintija.mickus@lesjoforsab.com

Jekaterīna Suvorova
Tel.:+371 257 841 10
jekaterina.suvorova@lesjoforsab.com

Didzis Ate 
Tel.: +371 257 841 02
didzis.ate@lesjoforsab.com 

Kokybės sistemos valdytoja
Vita Pauzere
Tel.: +371 257 841 06
vita.pauzere@lesjoforsab.com

Direktorius
Ingars Jaunzems
Tel.: +371 263 317 04
ingars.jaunzems@lesjoforsab.com

Buhalterija
Gita Minka
Tel.: +371 257 841 12
gita.minka@lesjoforsab.com

Sana Krētaine
Tel.: +371 257 841 13
sana.kretaine@lesjoforsab.com

Ieva Naudiņa-Indriekus
Tel.: +371 257 841 11
ieva.naudinaindriekus@lesjoforsab.com

Gamybos vadovas - štampavimas
Rustams Klabis
Tel.: +371 297 944 64
rustams.klabis@lesjoforsab.com

Gamybos vadovas - spyruoklės
Māris Minka
Tel.: +371 283 144 84
maris.minka@lesjoforsab.com

Logistika
Vitālijs Savarins
Tel.: +371 266 766 46
vitalijs.savarins@lesjoforsab.com

Kokybės kontrolės vadovas
Raivis Dobravaļskis
Tel.: +371 283 567 38
raivis.dobravalskis@lesjoforsab.com

____________________________________________________

LESJOFORS GAS SPRINGS LSEZ SIA

Dujinių spyruoklių gamyba

Užsakymai
Liene Pickaine
Tel.: +371 257 841 15
liene.pickaine@lesjoforsab.com

Visose įmonės veiklos srityse mums svarbiausia kokybė ir aplinkos apsauga.

The Complete Spring Supplier
© 2021 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.