Kontaktai

Lesjöfors
Telefonas: +371 634 018 40
Faksas: +371 634 018 50
El. paštas: info.lep@lesjoforsab.com

Adresas:
Kapsēdes iela 2
Liepāja
LV-3414
Latvija

LESJOFORS SPRINGS LV LSEZ SIA

Spyruoklės ir štampuoti gaminiai

Techniniai pardavimai
Uģis Segliņš
Tel.: +371 634 018 38
ugis.seglins@lesjoforsab.com

Jānis Vītols
Tel.: +371 634 018 48
janis.vitols@lesjoforsab.com 

Aldis Čauris
Tel.: +371 634 018 51
aldis.cauris@lesjoforsab.com

Užsakymai
Jekaterīna Suvorova
Tel.: +371 634 018 40
jekaterina.suvorova@lesjoforsab.com

Didzis Ate 
Tel.: +371 634 018 35
didzis.ate@lesjoforsab.com
 
Liene Pickaine
Tel.: +371 634 018 34
liene.pickaine@lesjoforsab.com

Kokybės sistemos valdytoja
Vita Pauzere
Tel.: +371 634 018 57
vita.pauzere@lesjoforsab.com

Direktorius
Ingars Jaunzems
Tel.: +371 634 018 36
ingars.jaunzems@lesjoforsab.com

Buhalterija
Ivita Celmiņa-Bērziņa
Tel.: +371 634 018 55
ivita.celminaberzina@lesjoforsab.com

Beate Protasova
Tel.: +371 634 018 53
beate.protasova@lesjoforsab.com

Gamybos vadovas - štampavimas
Rustams Klabis
Tel.: +371 634 018 45
rustams.klabis@lesjoforsab.com

Gamybos vadovas - spyruoklės
Māris Minka
Tel.: +371 634 018 47
maris.minka@lesjoforsab.com

____________________________________________________

LESJOFORS GAS SPRINGS LSEZ SIA

Dujinių spyruoklių gamyba

Užsakymai
Kristīne Lūsēna
Tel.: +371 634 018 43
kristine.lusena@lesjoforsab.com

Direktorius
Ģirts Ančevskis
Tel.: +371 634 018 33
girts.ancevskis@lesjoforsab.com

Gamybos vadovas - dujinės spyruoklės
Modris Mišinskis
Tel.: +371 634 018 52
modris.misinskis@lesjoforsab.com

Techninis vadovas - dujinės spyruoklės
Hardijs Šnipke
Tel.: +371 634 018 46
hardijs.snipke@lesjoforsab.com

Visose įmonės veiklos srityse mums svarbiausia kokybė ir aplinkos apsauga.

The Complete Spring Supplier
© 2018 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.